Links naar Nederlandse ooglaser klinieken

Hieronder vindt u een overzicht met links naar Nederlandse ooglaser klinieken.

Klik in het menu aan de rechterkant van deze pagina op de plaats van uw keuze voor een overzichtskaart met ooglaser klinieken en adresgegevens per plaats.

Kliniek Plaats Website
Antonius Ziekenhuis Sneek www.antonius-frl.nl
Bergman Clinics Amsterdam, Barneveld, Ede, Den Bosch, Rijswijk, Utrecht, Veenendaal, Velp, Zwolle www.bergmanclinics.nl
Correct Vision Alkmaar www.correctvision.nl
Dr. Brinkhorst Eyecenter Terneuzen www.eyecenter.nl
Erasmus MC Rotterdam www.erasmusmc.nl/oogheelkunde
Excimerlasercentrum Nijmegen Nijmegen www.excimerlasercentrum.nl
Eyecenter de IJssel Gorssel www.eyecentredeijssel.nl
eYellow Utrecht www.eyellow.nl
Eyescan Utrecht www.eyescan.nl
FYEO Medical Eersel www.fyeomedical.nl
Het Ooglaser Centrum Hengelo (OV) www.hetooglasercentrum.nl
Jochem, voor ogen Zwolle www.voorogen.nl
Laser Company Hoofddorp www.laser-company.nl
Lasik Centrum Oogkliniek Boxtel, Eindhoven, Roermond, Tilburg, Velp (Gld) en Curaçao www.lasikcentrum.nl
Laser Chirurgie Centrum Apeldoorn Apeldoorn www.laserchirurgiecentrum.nl
Leids Universitair Medisch Centrum Leiden www.lumc.nl
OMC Haarlem Haarlem www.medinova.com
OMC Hanzekliniek Groningen www.omc-hanzekliniek.nl
Oogkliniek Heuvelrug Zeist www.oogkliniekheuvelrug.nl
OoglaserCentrum Drechtsteden Papendrecht www.olcd.nl
Oogziekenhuis Focuskliniek Rotterdam www.oogziekenhuisfocuskliniek.nl
Oogziekenhuis Maastricht UMC Maastricht www.oogziekenhuismaastrichtumc.nl
Oogzorg Centrum Zwolle Zwolle oogzorgcentrumzwolle.nl/
Retina Total Eye Care Driebergen www.retina.nl
Rijnzicht Oogkliniek Oegstgeest www.rijnzichtoogkliniek.nl
Vision Ooglaseren Amsterdam, Eindhoven www.vision-ooglaseren.nl
Visus Oogkliniek Amsterdam, Den Bosch, Rotterdam, Utrecht visusoogkliniek.nl

 

Buitenlandse ooglaser klinieken

Hieronder staan buitenlandse ooglaser klinieken met een kantoor in Nederland vermeld. Behandeling bij deze klinieken vindt plaats buiten Nederland, voor contact en informatie kunt u terecht op een locatie in Nederland.

Kliniek Plaats/Land Vestiging Nederland Website
Alma Care Istanbul, Turkije Rotterdam www.almacare.nl
Curaçao Laserinstituut Emmastad, Curaçao Boxtel, Eindhoven www.curacaolaserinstitute.com
West Eye Istanbul, Turkije
Izmir, Turkije
Delft www.westeye.nl
Eyecenter Latem, België
Eeklo, België
Terneuzen www.eyecenter.be
Visus Oogkliniek Antwerpen, België Amsterdam, Den Bosch, Rotterdam, Utrecht visusoogkliniek.nl