Ooglaseren in Zwolle bij het Nationaal Oogcentrum
Gratis en vrijblijvende quickscan dicht bij huis
Bij Novio Oogzorg aan het Straussplein in Zwolle zit het servicepunt van het Nationaal Oogcentrum: hier zet je de eerste, gratis stap naar een leven zonder bril of lenzen, dicht bij huis. Kom je tijdens de quickscan in aanmerking, dan volgen het uitgebreide medisch vooronderzoek (MVO) en de behandeling zelf bij het Nationaal Oogcentrum in Naarden.
Voor de nacontroles kom je daarna gewoon weer terug naar je vaste aanspreekpunt in Zwolle. Zo combineer je de deskundigheid van een landelijke kliniek met een vertrouwd gezicht om de hoek.
Benieuwd hoe de behandeling zelf werkt? Lees alles over ooglaseren.
- Gratis en vrijblijvende quickscan dicht bij huis
- Eén vast aanspreekpunt in Zwolle, de rest geregeld met het Nationaal Oogcentrum
- Nacontroles gewoon lokaal in Zwolle
- Levenslange garantie van het Nationaal Oogcentrum

Plan een gratis vooronderzoek.Of bel 088 44 88 444.
Dicht bij huis, aan het Straussplein
Het servicepunt: Novio Oogzorg in Zwolle
Bij Novio Oogzorg aan het Straussplein regel je de eerste stap naar ooglaseren dicht bij huis: de gratis quickscan. Geen wachtrij, geen nummertje trekken, gewoon een afspraak bij een optometrist die je bij naam kent en de tijd voor je neemt. Zo weet je snel of ooglaseren voor jou een reële optie is, voordat je verder de deur uit hoeft.
Adres en bereikbaarheid
Novio Oogzorg vind je aan het Straussplein 5, 8031 AE Zwolle. Kom je met de auto, dan vind je parkeergelegenheid in de straten rond het Straussplein; reis je liever met het openbaar vervoer, bekijk dan de kaart hieronder voor de snelste verbinding vanaf jouw vertrekpunt. Tijdens de quickscan meet de optometrist de sterkte van je oogafwijking en conditie van je ogen: die meting bepaalt of je in aanmerking komt voor ooglaseren, of dat een lensimplantatie een beter alternatief is.

Adres
Strausplein 5, 8031 AE Zwolle | 088 44 88 444
info@nationaaloogcentrum.nl
Contact en openingstijden
Een afspraak voor de quickscan plan je altijd via het Nationaal Oogcentrum: bel 088 44 88 444 of mail naar info@nationaaloogcentrum.nl.
Openingstijden Novio Oogzorg Zwolle
- Iedere maandag van 10.00 tot 19.00 uur
Je aanspreekpunt op deze vestiging
Ali Awad
Optometrist, Novio Oogzorg Zwolle
LinkedIn-profiel →
De quickscan bij Novio Oogzorg in Zwolle wordt uitgevoerd door optometrist Ali Awad, je vaste aanspreekpunt voor vragen over je afspraak in Zwolle.
Van quickscan tot nacontrole
Ooglaseren in Zwolle: zo werkt je eerste afspraak
Je traject begint met een quickscan in Zwolle. In vijf stappen lees je wat je daarna kunt verwachten, van het medisch vooronderzoek en de behandeling tot de nacontroles weer in Zwolle.
1
Plan je quickscan in Zwolle
Vanuit je eigen huis
Bel het Nationaal Oogcentrum op 088 44 88 444 en plan gratis en vrijblijvend een quickscan (of vooronderzoek) in Zwolle.
2
Quickscan bij Novio Oogzorg in Zwolle
Bij het servicepunt in Zwolle
Tijdens de quickscan, die ongeveer 45 minuten duurt, onderzoekt de optometrist je ogen uitgebreid. Daarbij worden o.a. je oogsterkte, cilinder, oogdruk en verschillende kenmerken van het oog gemeten.
3
Medisch vooronderzoek in Naarden
In de kliniek in Naarden
Blijk je tijdens de quickscan in aanmerking te komen, dan plan je vervolgens het volledige medisch vooronderzoek bij het Nationaal Oogcentrum in Naarden; daar krijg je een persoonlijk behandeladvies en een offerte op maat.
4
Behandeling in Naarden
In de kliniek in Naarden
Kies je voor de behandeling, dan voeren we die uit bij het Nationaal Oogcentrum in Naarden.
5
Nacontroles in Zwolle
Weer bij het servicepunt in Zwolle
Voor de nacontroles kom je gewoon weer terug naar Novio Oogzorg in Zwolle.
Eén vaste prijs, op elk servicepunt
Wat ooglaseren in Zwolle kost
De quickscan bij Novio Oogzorg en het medisch vooronderzoek bij het Nationaal Oogcentrum in Naarden zijn allebei gratis. Novio Oogzorg voert alleen de quickscan en de nacontroles uit: de prijs van de behandeling zelf stelt het Nationaal Oogcentrum centraal vast, gelijk op elk servicepunt. Je betaalt dus alleen voor de laserbehandeling zelf, per oog, afhankelijk van de behandelmethode methode die het beste bij jou past.
LASEK
Prijs per oogvanaf €900- Quickscan in ZwolleGratis
- Medisch vooronderzoekGratis
TransPRK
Prijs per oogvanaf €1.050- Quickscan in ZwolleGratis
- Medisch vooronderzoekGratis
IntraLASIK
Prijs per oogvanaf €1.300- Quickscan in ZwolleGratis
- Medisch vooronderzoekGratis
CLEAR
Prijs per oogvanaf €1.550- Quickscan in ZwolleGratis
- Medisch vooronderzoekGratis
Bekijk de volledige prijzen en kosten van ooglaseren voor een overzicht per methode.
Goed om te weten
Veelgestelde vragen over ooglaseren in Zwolle
Voor ooglaseren in Zwolle ga je naar Novio Oogzorg aan het Straussplein, het lokale servicepunt van het Nationaal Oogcentrum. Daar doe je eerst de gratis quickscan bij optometrist Ali Awad. Kom je in aanmerking, dan vinden het medisch vooronderzoek en de behandeling plaats in Naarden, en keer je voor de nacontroles terug naar Zwolle.
Ja, zowel de quickscan in Zwolle als het medisch vooronderzoek in Naarden zijn gratis en vrijblijvend. Tijdens de quickscan kijkt de optometrist of je waarschijnlijk in aanmerking komt voor ooglaseren; pas bij het medisch vooronderzoek krijg je een persoonlijk behandeladvies.
Ooglaseren kost vanaf €900 per oog, afhankelijk van de methode die bij jouw ogen past. De quickscan bij Novio Oogzorg en het medisch vooronderzoek in Naarden zijn beide gratis; het Nationaal Oogcentrum hanteert voor de behandeling zelf één vaste prijs. Na het medisch vooronderzoek in Naarden ontvang je een persoonlijk behandeladvies en een offerte op basis van de voorgestelde behandeling.
Of ooglaseren voor jou geschikt is, bepaalt de optometrist tijdens de gratis quickscan bij Novio Oogzorg in Zwolle, aan de hand van de sterkte en conditie van je ogen. Kom je niet in aanmerking, dan bespreekt de optometrist meteen het alternatief, zoals lensimplantatie. Plan een quickscan en je weet snel waar je aan toe bent.
Zoals bij elke ooglaserbehandeling zijn er aandachtspunten: in de eerste periode kun je tijdelijk last hebben van droge ogen of van lichteffecten zoals halo’s rond lichtbronnen in het donker. Niet iedereen komt in aanmerking, bijvoorbeeld bij een te dun hoornvlies; de quickscan bij Novio Oogzorg brengt dat voor jou in kaart. Kom je niet in aanmerking, dan bespreekt de optometrist lensimplantatie als alternatief.
De eerste afspraak, de gratis quickscan, duurt ongeveer 45 minuten. Daarin meet de optometrist onder andere de sterkte, dikte en vorm van je hoornvlies en kijkt hij of er bijzonderheden zijn die de uitslag kunnen beïnvloeden. Zo wordt duidelijk of ooglaseren voor jou een geschikte optie is.
Staat je vraag over ooglaseren in Zwolle er niet tussen? Bekijk onze website of neem contact op met het Nationaal Oogcentrum.
Begin met een gratis quickscan in Zwolle
Plan een gratis vooronderzoek.
Of bel 088 44 88 444.

