Download de complete ooglaser informatie gids

Links naar Nederlandse ooglaser klinieken

Hieronder vindt u een overzicht met links naar Nederlandse ooglaser klinieken.

 

Kliniek Plaats Website
Antonius Ziekenhuis Sneek www.antonius-frl.nl
Bergman Clinics Amsterdam, Barneveld, Ede, Den Bosch, Rijswijk, Utrecht, Veenendaal, Velp, Zwolle www.bergmanclinics.nl
Correct Vision Alkmaar www.correctvision.nl
Dr. Brinkhorst Eyecenter Terneuzen www.eyecenter.nl
Dutch Eye Clinic / Clinic Select Hoofddorp www.laatjeogenlaseren.nl
Erasmus MC Rotterdam www.erasmusmc.nl/oogheelkunde
Eyecenter de IJssel Gorssel www.eyecentredeijssel.nl
eYellow Utrecht www.eyellow.nl
Eyescan Utrecht www.eyescan.nl
FYEO Medical Eersel www.fyeomedical.nl
Het Ooglaser Centrum Hengelo (OV) www.hetooglasercentrum.nl
Jochem, voor ogen Zwolle www.voorogen.nl
Laser Company Hoofddorp www.laser-company.nl
Lasik Centrum Oogkliniek Boxtel, Eindhoven, Roermond, Tilburg, Velp (Gld) en Curaçao www.lasikcentrum.nl
Laser Chirurgie Centrum Apeldoorn Apeldoorn www.laserchirurgiecentrum.nl
Leids Universitair Medisch Centrum Leiden www.lumc.nl
OMC Haarlem Haarlem www.medinova.com
OMC Hanzekliniek Groningen www.omc-hanzekliniek.nl
Oogkliniek Heuvelrug Zeist www.oogkliniekheuvelrug.nl
OoglaserCentrum Drechtsteden Papendrecht www.olcd.nl
Oogziekenhuis Focuskliniek Rotterdam www.oogziekenhuisfocuskliniek.nl
Oogziekenhuis Maastricht UMC Maastricht www.oogziekenhuismaastrichtumc.nl
Oogzorg Centrum Zwolle Zwolle www.oogzorgcentrumzwolle.nl/
Retina Total Eye Care Driebergen www.retina.nl
Rijnzicht Oogkliniek Oegstgeest www.rijnzichtoogkliniek.nl
Vision Ooglaseren Amsterdam, Eindhoven www.vision-ooglaseren.nl
Visus Oogkliniek Amsterdam, Den Bosch, Rotterdam, Utrecht www.visusoogkliniek.nl

 

Buitenlandse ooglaser klinieken

Hieronder staan buitenlandse ooglaser klinieken met een kantoor in Nederland vermeld. Behandeling bij deze klinieken vindt plaats buiten Nederland, voor contact en informatie kunt u terecht op een locatie in Nederland.

 

Kliniek Plaats Website
Alma Care Istanbul, Turkije www.almacare.nl
Curaçao Laserinstituut Emmastad, Curaçao www.curacaolaserinstitute.com
West Eye Istanbul, Turkije
Izmir, Turkije
www.westeye.nl
Eyecenter Latem, België
Eeklo, België
www.eyecenter.be
Visus Oogkliniek Antwerpen, België visusoogkliniek.nl

Gerelateerde artikelen

bottom_post1.jpg

Zijn mijn ogen geschikt voor een laserbehandeling?

Als u overweegt om uw ogen te laten laseren dan is het belangrijk dat u weet wat er mogelijk is en dat u zich...

Lees meer
bottom_post2.jpg

Risico's en complicaties

Het is belangrijk dat u zich bewust bent van de mogelijke complicaties die kunnen optreden bij ooglaseren...

Lees meer
bottom_post3.jpg

Welke methoden zijn er voor ooglaseren?

Bekijk alle informatie en prijzen van de beschikbare ooglaserbehandelingen.

Lees meer

Download de GRATIS Ooglaser informatiegids

Alle informatie over oog laseren, soorten behandelingen vergoedingen, etc.